Ця подія неактивна!
фото аватар картинка изображение зображення плакат афиша афіша Рок-концерт

Рок-концерт

Кременчук - Полтавська область
1 Учасників
Початок Сб 12.10.2019 20:00
Кінець     Сб 12.10.2019 23:00

Кременчук! Запрошуємо всіх шанувальників якісної рок музики! З вами будуть два несамовиті гурти, які подарують вам незабутній вечір.

Гурт Ловець снів / LoVets Sniv, з в міста Житомир, граємо в стилях української сучасної музики, в напрямках Indie rock , pop rock , soft rock, ловимо мрію і даємо їй нове пісенне ім’я. Історію наших найромантичніших снів ви почуєте на наших концертах.
Музика як поєдання мелодійністі, драйву гармонії і краси музики та слів, втілює живу енергетику, містичність , філософські роздуми та ліричні настрої. Музика змінює цей світ на краще. Час відриватися на повну, радіти і любити, створювати нові картини буття, час обьеднуватися та приєднуватися, радіти музиці, що не дає просто втриматись на місці! “Ловець Снів” чекає на виступах, фестивалях та концертах!

Гурт Стороннім В. Гурт був заснований ще у 1991 року у колі друзів з одного району рідного міста Кременчука і майже незмінним складом існував аж до 1999 року. Потім був досить великий творчий відпочинок і на початку 2014 року ми знову зібралися у єдину команду , приєднавши до себе ще двох нових учасників (дівчат). Відтоді наш музичний шлях змінив напрямок на інший курс. З'явилися пісні з новим , більш фольклорним відтінком. Розпочалася наступна ера нашої творчості , яка вдало існує до теперішнього часу. Зараз триває запис україномовного альбому і розробка сайту гурту.
Напрямки музики гурту - прогресив рок з легким відтінком фолку)

Чекаемо на вас 12.10.19 в rocker-pub

#rock #rockevents #kremenchuk